T.C. KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI Kocaeli İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü

2016 Hazırlık Korosu Seçme Sınav Sonuçları


HAZIRLIK KOROSU SEÇME SINAV SONUÇLARI
ADI-SOYADIOKULUNOT ORTALA MASI
1Ece AKCAN23 NİSAN İLKOKULU100
2Mehmet Görkem BEYDOĞAN23 NİSAN İLKOKULU100
3Doğa SAKALLIOĞLUYAHYA KAPTAN İLKOKULU100
4Asel ÜSTÜNTAŞATAFEN100
5Fulya KOLOĞLUATAFEN100
6Serpil GÖKÇETÜRK PİRELLİ100
7Ece KARACANATAFEN99
8Eylül ALTUNTAŞKSO DUMLUPINAR ORTAOKULU99
9Elçim ERYAHYA KAPTAN İLKOKULU98
10İpek Simay ŞENYÜREKYAHYA KAPTAN İLKOKULU98
11İrem Aysu ÇELİKYAHYA KAPTAN İLKOKULU94
12İsa GöktuğYILMAZYAHYA KAPTAN İLKOKULU94
13Yağmur Eslem ÖZBEKBAŞİSKELE YUVACIK SERDAR ORTAOKULU94
14Ünal KAPLANYAHYA KAPTAN İLKOKULU93
15Gökçe KÖKDUMANULUSAL EGEMENLİK ORTAOKULU93
16Baran BOZKURTATAFEN91
17Gümüşsu MEKİKATAFEN91
18Duru Zeynep TAŞSEYMEN KOLEJİ90
19Can GERÇEK23 NİSAN İLKOKULU90
20Ceylin CEYLANYAHYA KAPTAN İLKOKULU90
21Ayşegül SELATAFEN90
22Arda AKDOĞANATAFEN90
23Asude TANATAFEN90
24Alihan MENGÜVERDİBAŞİSKELE YUVACIK SERDAR ORTAOKULU90
25Zehra FİDAN23 NİSAN İLKOKULU89
26Zeynep KATKAYYAHYA KAPTAN İLKOKULU89
27Eren ÇETİNYAHYA KAPTAN İLKOKULU89
28Irmak SEZERULUSAL EGEMENLİK ORTAOKULU89
29Buket Sıla YILDIZBAŞİSKELE YUVACIK SERDAR ORTAOKULU89
30Ayşe Zehra BAYRAKODTÜ KYÖD89
31Beray KÜÇÜKATAYTED KOCAELİ KOLEJİ88
32Nisa DURGUTODTÜ KYÖD88
33Defne TAŞDANODTÜ KYÖD88
34Ceylin Gizem KARGILIEDEBALİ İLKOKULU86
35Burak USTAKÖRFEZ İMAMHATİP ORTAOKULU85
36Melike Elif AŞKINBAŞİSKELE YUVACIK SERDAR ORTAOKULU85
37Buse KEMALOĞLUKSO DUMLUPINAR ORTAOKULU85
38Zeynep ÖÇBEODTÜ KYÖD85
39Mehmet Çınar TANRIÖVER23 NİSAN İLKOKULU84
40Damla CERANYAHYA KAPTAN İLKOKULU84
41Defne Eylül BİLDİRİCİATAFEN84
42Seval ÇOLAKHASANPAŞA ORTAOKULU84
43Onur BASENODTÜ KYÖD84
44Deniz ACARTED KOCAELİ KOLEJİ83
45Derin Nil ÖZTÜRK23 NİSAN İLKOKULU83
46Nazlıcan GÜNERŞEHİT POLİS VOLKAN SABAZ İ.O83
47Ozan ÖZTÜRKYAHYA KAPTAN İLKOKULU83
48Deniz Lidya KAYADÜŞ BAHÇESİ İLKOKULU81
49Efe KARACAATAFEN81
50Duru Eylül GÜNEŞTÜRKAN DERELİ İLKOKULU81
51Ayberen Yaren DEMİRKSO DUMLUPINAR ORTAOKULU81
52Aleyna KARAKÖSEEDEBALİ İLKOKULU81
53Yağız GÜNGÖRKALE AKADEMİ81
54Ahmet Eren YILMAZTED KOCAELİ KOLEJİ80
55Azra SİNOPLUOĞLU23 NİSAN İLKOKULU80
56Eylül SİNİ23 NİSAN İLKOKULU80
57Rüya AYKUT23 NİSAN İLKOKULU80
58Taha Yiğit TURGUTATAFEN80
59Esma Naz AKTÜRKATAFEN80
60Selin Naz ÇİMTÜRKAN DERELİ İLKOKULU80
61Irmak AKBAL23 NİSAN İLKOKULU78
62Emine Nur YILDIRIM23 NİSAN İLKOKULU78
63İdil DURGUTODTÜ KYÖD78
64Esmagül BİTİMLİAKŞEMSETTİN İLKOKULU76
65Melis AYDENİZ23 NİSAN İLKOKULU75
66Beril AKIN23 NİSAN İLKOKULU74
67Fatma Nur SOYLU23 NİSAN İLKOKULU74
68Eren KARATED KOCAELİ KOLEJİ73
69Duru EREN23 NİSAN İLKOKULU73
70Çağatay DUMAN23 NİSAN İLKOKULU73
71Sümeyye YILMAZŞEHİT POLİS VOLKAN SABAZ İ.O73
72Ege KALAYCIOĞLUTÜRKAN DERELİ İLKOKULU73
73Duygu GÖKSU23 NİSAN İLKOKULU70
74Ayşe Naz SARIKAYAYAHYA KAPTAN İLKOKULU70
75Çağan ÖZÜLATAFEN70
76Eda TÜRKERATAFEN70


2016 HAZIRLIK KOROSU KAYIT DUYURUSU.doc

SEÇME SINAVI VELİ İZİN DİLEKÇESİ.docx